LIGHTING / Wall lamps / Wall bracket mirrors 16165019
*
nr 1616 5019
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm, Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare.
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Condition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Estimate:
1000
Sold:
SEK 1200
Auction date:
Monday April 29 2024
at 18:34:28
- Bid history
Time
Bidder
Bid
26/4 21:08:10
1
700 kr
29/4 18:26:11
2
800 kr
29/4 18:27:22
1
900 kr
29/4 18:27:48
1
1.000 kr
29/4 18:28:13
3
1.000 kr
29/4 18:28:13
1
1.000 kr (Robot)
29/4 18:28:33
3
1.100 kr
29/4 18:29:29
1
Vinnande bud
29/4 18:29:37
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
9311 WALL SCONCES
one pair, terracotta, metal, 50x15,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:32
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:53
-
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:51
-
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 20:54
-
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:57
-
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:34
*
WALL BRACKET MIRRORS
Condition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Läs om budbetjänten
nr 1616 5019
WALL BRACKET MIRRORS
one pair, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm, Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare.
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing, 58x16 cm
Condition: Saknar ljusarmsfäste samt ljushållare
Estimate: | 1000 |
---|---|
Sold: | SEK 1200 |
Auction date: |
Monday April 29 2024 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
26/4 21:08:10 | 1 | 700 kr |
29/4 18:26:11 | 2 | 800 kr |
29/4 18:27:22 | 1 | 900 kr |
29/4 18:27:48 | 1 | 1.000 kr |
29/4 18:28:13 | 3 | 1.000 kr |
29/4 18:28:13 | 1 | 1.000 kr (Robot) |
29/4 18:28:33 | 3 | 1.100 kr |
29/4 18:29:29 | 1 | Vinnande bud |
29/4 18:29:37 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene ikeas 1700-talsserie spegel spegellampetter väggbelysning väggljusstakar väggljusstake
-
9311 WALL SCONCES
one pair, terracotta, metal, 50x15,
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:32 -
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:53 -
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:51
-
9088 WALL BRACKET M..
"Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 20:54 -
8304 WALL LAMPS
Adrien Gardère, 'Melampo', Artemide, vinkelbar klä..//
Present: SEK 300
Auction ends
tomorrow
27 maj at 18:57 -
9149 WALL LIGHTING
one pair, utomhus, metal, gultonat glas. Height: 4..//
Auction ends
tomorrow
27 maj at 19:34